Gofrik Sevenler Bu Lezzetlere de Bayılacak

Gofrik sevenlere müjde! Kahve Dünyası’nın her aya özel olarak sunduğu ayın dondurması ve ayın içeceği konsepti kapsamında Gofrikli Dondurma ve Gofrikli Milkshake eylül ayı boyunca misafirlerini bekliyor. Ayın dondurması ve ayın içeceği konsepti artık Kahve Dünyası Algötür mağazalarında da sunuluyor.

Kahve Dünyası ‘Bu Gofret değil ki Gofrik’ sloganıyla misafirleriyle buluşturduğu benzersiz lezzeti Gofrik’i bir kez daha eşsiz dondurmasıyla buluşturuyor. Gofrikli Dondurma ve Gofrikli Milkshake, eylül ayında Kahve Dünyası mağazalarının yanı sıra Kahve Dünyası Algötür noktalarında da ayın dondurması ve ayın milkshake’i olarak Gofrik severleri bekliyor. İlk kez geçen yıl misafirleriyle buluşan ve yoğun ilgi gören Gofrikli Dondurma ve Gofrikli Milkshake, damaklarda unutulmaz bir lezzet bırakıyor.

Gofrikli Dondurma, yoğun kıvamı, içeriğindeki zengin Gofrik kreması, Antep fıstığı ezmesi ile alışılmış dondurmalardan çok farklı ve çok lezzetli… Ayrıca Kahve Dünyası’nın diğer dondurma çeşitlerinde olduğu gibi hiçbir yapay katkı maddesi, koruyucu ve renklendirici içermiyor. Tam yağlı süt ve Gofrikli dondurma ile hazırlanan Gofrikli Milkshake ise çocuklar kadar büyüklerin de favorisi oluyor.

Gofrikli Dondurma ve Gofrikli Milkshake, Eylül ayı boyunca tüm Kahve Dünyası mağazaları, Kahve Dünyası Algötür noktaları ve anlaşmalı paket servis noktalarında sevenlerini bekliyor.