Messan Soğutma. Sektöründe 15 Yılı Geride Bıraktı

2002’de Erdinç Yapan ve Mustafa Yapan’ın “En İyisini Üretme, Olmayanı Geliştirme” prensibiyle yola çıkarak kurduğu Messan Soğutma, Soğuk Hava Depo ve Tesislerini Türkiye’de ilk defa Spiral Tip Soğutma/Şoklama Sistemleri ile bir araya getirerek müşterilerine sunduğu anahtar teslim projelerle sektöründe aranılan bir markaya dönüşmesindeki başarısını Anemon Otel’de gerçekleştirdiği 15. Yıldönümü ile kutladı.

Gecede şirketin Genel Müdürü Erdinç Yapan, küçük bir atölyeden başlayarak, 15 yıl içinde Messan Markası’nın yanında geliştirdiği CE ve TSE sertifikalı MQF, Humi&Cooler, Polybox markalı ürünleriyle birlikte, bugün Türkiye’nin dört bir yanına uyguladığı projeleri ülke sınırları dışına da taşıyan Messan’ın , Fransa, İsveç, Japonya, Almanya, Yunanistan, Azerbeycan, Gürcistan, Kıbrıs, Güney Amerika’daki Aruba Adası’na kadar yaptığı projelerle büyümeye devam edeceğinden bahsetti.

Messan’ın vizyonu ve hedeflerinden de bahseden Erdinç Yapan, tüm çalışanlara 2018’in kurumsallaşma senesi olacağı mesajını verirken, yeni fabrika ve sistem yatırımlarının 2019’a kadar tamamlanmasını, çalışan sayısının, Messan Ailesine katılacak profesyonel ve uzman kadrolar ile birlikte, en az %50 artmasını hedeflediğini iletti. Messan Ailesinin büyümesinden duyduğu memnuniyetle birlikte, Messan’ı yüzyıllara taşıyacak olan ve büyümenin temel taşları olan “Dürüstlük”, “Hoşgörü”, “Çalışkanlık”, “Aile Olmak” gibi “Şirket Değerleri”ni yaşamanın ve yaşatmanın öneminden bahsetti.

Gecede, Erdinç Yapan ve Mustafa Yapan, başarıdaki katkılarından dolayı 15, 10 ve 5 yıllarını tamamlamış çalışanlarına verdikleri plaketler, tüm çalışanlara sundukları 15. Yıl şirket anısı ve sürpriz hediyeler ile teşekkür ettiler.