Panpan Un İle Çıtır Çıtır Ev Yapımı Simit Keyfi

Fırından yeni çıkmış sıcacık ve mis kokulu bir simit, güne lezzetle başlamak isteyenlerin her daim favorisi oluyor. Sokak lezzetleri denilince akla ilk gelen ve özellikle kahvaltıda severek tüketilen simidi evde yapmak ise çok kolay.

Paketli un pazarında Türkiye’nin öncü ve lider markası olmayı hedefleyen PanPan Un’un Tam Buğday Un’u ile çıtır çıtır sokak simidini evde dakikalar içinde kendiniz yapabilirsiniz. İçerisindeki yüksek kepek ve lif oranı sayesinde son derece sağlıklı ve besleyici bir içeriğe sahip olan Tam Buğday Un ile hazırladığınız simidi; ister kahvaltıda, ister çay saatinde tüketerek harika bir lezzet deneyimi yaşayabilirsiniz.

Mutfakların her ihtiyacına uygun yüksek nitelikli ve lezzetli un seçenekleri sunan Panpan Un, zengin buğday karışımları ve özel harmanlama reçetesi ile Türkiye’nin en hamarat unu olmaya aday. Unun uzmanlık gerektirdiğini, lezzet sırrının kullanım amacına uygun ürün seçimi olduğunu ve kullanılan doğru unla herkesin doğru lezzete ulaşacağını belirten marka, zengin ürün portföyü ile “evde lezzet uzmanı şimdi sizsiniz” diyor. Tam buğday, çok amaçlı, sade kek, özel amaçlı baklava-börek ve özel amaçlı buğday unu olmak üzere kullanım amacına uygun olarak 4 farklı ürün grubuna yer veren marka, “Her lezzetin unu ayrı” sloganıyla fark yaratıyor.